Ciesz się wspólnymi posiłkami z rodziną i przyjaciółmi.

Posiłki dla rodziny - Wrocław

Dla kogo

Wszystko co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny!

  • Główne dania przygotowywane metodą sous-vide gwarantują niezwykle bogaty smak posiłków, niemożliwy do odtworzenia w domowych warunkach.
  • Wszystkie potrawy komponowane są z naturalnych i nieprzetworzonych produktów.
DlaRodziny
Diety box
Dlaczego warto

Swój wolny czas spędzaj tak jak lubisz - ze swoimi bliskimi!

  • Świetne rozwiązanie na obiad rodzinny lub spotkanie ze znajomymi.
  • Możliwość zamówienia posiłku dla określonej liczby osób.
  • Nowoczesna technologia zapewnia wyborny smak i świeżość dań na dłużej.

Przygotowujemy we Wrocławiu obiady dla całej rodziny

Posiłki dla całej rodziny od Posiłkowo to doskonały wybór dla osób, którym zależy na zbilansowanych posiłkach dopasowanych do wieku i indywidualnych potrzeb każdego członka rodziny. Pudełkowy catering rodzinny to możliwość zbilansowanego żywienia bez konieczności dokładnego analizowania wartości odżywczych poszczególnych składników obiadu i planowania z wyprzedzeniem zakupów oraz potraw. To także oszczędność czasu, którego nie trzeba będzie spędzać w kuchni podczas gotowania, ponieważ obiad dla całej rodziny od Posiłkowo zostanie przywieziony pod Twoje drzwi, gotowy do odgrzania i spożycia. Zbilansowane porcje o odpowiedniej kaloryczności umożliwią szybkie przygotowanie wspólnego jedzenia. Jest to niezwykle ważne, ponieważ posiłki jedzone całą rodziną są istotnym elementem budowania relacji między domownikami. Ponadto zaoszczędzony czas można poświęcić na rozmowę i wspólne rozrywki, takie jak na przykład gry planszowe, oglądanie filmów czy po prostu ciekawa rozmowa. Gotowe obiady dla rodziny od Posiłkowo są smaczne i zdrowe, i z pewnością zadowolą każdego członka rodziny.

Posiłki dla rodziny z dowozem pod same drzwi

Posiłki dla rodziny z wrocławskiego cateringu dietetycznego Posiłkowo to doskonała opcja dla zabieganych osób, dla których pełnowartościowe pożywienie jest niezwykle ważne. Catering pudełkowy to rozwiązanie korzystne cenowo, które pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo czasu. Obiad dla całej rodziny we Wrocławiu można co prawda od czasu do czasu zamówić z restauracji, jednak na pewno nie będzie on tak dobrze zbilansowany i dopasowany do potrzeb, jak gotowe posiłki w pudełkach ze sprawdzonego cateringu. Posiłkowo posiada bardzo szeroką ofertę różnych typów diet pudełkowych z dowozem, które różnią się od siebie kalorycznością oraz składnikami. W ofercie znajdują się diety dla sportowców oraz specjalnie zbilansowane diety dla seniorów i dzieci. Można znaleźć propozycje jedzeniowe dla osób, które chcą schudnąć lub utrzymać aktualną wagę. Do wyboru są także diety wegetariańskie, diety bezglutenowe i bezmleczne. Dzięki możliwości usunięcia poszczególnych produktów z posiłków, można stworzyć zbilansowaną dietę dla rodziny z Wrocławia lub okolicznych miejscowości, do których Posiłkowo również dowozi swoje dania.

Zamów

Wybierz idealną dietę i zacznij odżywiać się zdrowo!